Kuriozitete

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Kuriozitete të ralla

  • Moxxi
  • Moxxi
49 4.963

Moxxi

***S'e dije??!!???!***

0 62

***Cilat janë kafshët më të pasura në botë?***

0 68

***Ku ndodhen burgjet më interesante në botë***

0 64

NESE KENI DESHIR TE LEXONI DIQKA PËR DIKTATORET EUROPIAN

0 52

Akuariumi me i madh ne Bote

  • ARONA
  • ARONA
0 57

DJETË Ujevarat (kataraktet) me te lartat ne rruzullin tokesor!

0 37

Gruaja 92-vjeçare shtatzënë për 60 vjet!

0 64

RAMUSH "RAMBOIII" Haradinaj ndërmjetësues në Ugandë???

0 31

Trriqe te ndrryshme magjike nga Dr Kent Hovind dhe si ti beni ato!!

0 45

Pse Femrat jan shofere te dobta shikoni videon qesharake me aksidente te ndrryshme dhe e kuptoni

0 59

Pamje Të ndrrshme te bëra nga së fundi ngaN.A.S.A te planetit Mars

0 49

Fëmija më i fuqishëm në Botë

0 59

Ministrja gjemane e humb makinën në Spanjë

0 26

Një gjerman vetë-mbyllet në valixhe - për pak të ngulfatet!

0 20

Refuzojnë të zhvendosen, u mbetet automjeti në një copë dheu

0 15

Vendos prindërit në shitje

0 31

Nusja “bie përtokë nga të qeshurat” në dasmën e saj

0 34

Policia shkatërron fushën e litarit industrial në vend të drogës

0 16

E ëma me ngjyrë me tre fëmijë albinë

0 23
  • Statistik

    1.742 Themen - 3.498 Beiträge (0,91 Beiträge pro Tag)