Kuriozitete

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Kuriozitete të ralla

 • Moxxi
 • Moxxi
49 5.147

Moxxi

...Kape kape....Po si ta kap ?

2 36

Moxxi

‘Facelifting’ për qenin

0 20

‘Hardhuca’ u përjetësua me statujë prej dyllit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 17

‘Ringjallet’ Tupac Shakur. Reperi i famshëm ‘Live’ në Coachella

 • Moxxi
 • Moxxi
2 88

Moxxi

"Aksident" kotelesh (VIDEO)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 20

"Buzëqeshje në qiell", ylber me kokë poshtë në Britani

 • Moxxi
 • Moxxi
0 23

"Coening” hiti më i ri: Merrni akulloren dhe hajeni me gishta (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
1 17

Moxxi

"E-maili nga ferri" i vjehrrës për nusen e ardhshme

 • Moxxi
 • Moxxi
0 17

"Fotoja interesante", gruaja rrezikon jetën (VIDEO)

 • Moxxi
 • Moxxi
1 19

Moxxi

"Gafa" e presidentit Barack Obama në Angli

1 24

Anessa

"Grabitësi i bankës" largohet duarbosh

 • Moxxi
 • Moxxi
0 26

"Insekti i zbutur"

2 23

Moxxi

"Makina fantazmë" drejtohet për në ankand

 • Moxxi
 • Moxxi
0 17

"Murgeshat" vjedhin një bankë në Chicago

1 24

Anessa

"Parashikimet" e Camping kanë shkaktuar dëme të mëdha

3 33

Anessa

"Parkimi" spektakolar (VIDEO)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 18

"Photoswapped", mania e re!

 • Moxxi
 • Moxxi
0 16

"Pse na shave!" Lidhin e varin të moshuarin me eskavator | Shiko qka bajn Shqiptart |

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 814

"Qeni i lumtur" dërgohet në "hapësirë"

 • Moxxi
 • Moxxi
0 17
 • Statistik

  1.742 Themen - 3.498 Beiträge (0,89 Beiträge pro Tag)