Kuriozitete

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Çifti nga Kosova, pas 19 vitesh qëndrim dëbohet nga Gjermania

1 99

trimi5

Valerian Osmani: Në njërin sy Kosovën në tjetrin Shqiponjën!

1 68

isa77

Makina më e shtrenjtë në botë

1 ±0 71

llakillaki

Burri me 39 Gra Familja me e Madhe ne Bot 181 Persona

1 ±0 71

llakillaki

Kuriozitet numerik

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 32

20 Kuriozitete Shkencore Te Dobishme

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 31

Cudite seksuale: 10 kuriozitete nga bota

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 42

Këpucët më të çuditshme në botë (foto)

0 51

Kirurgu rreh pacientin pas operacionit (VIDEO)

 • laja
 • laja
0 60

Rrahja e Miss-ave | VIDEO |

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 77

Burj Khalifa nga të gjitha këndet | VIDEO |

 • BFEDI
 • isa77
1 ±0 65

isa77

Bie nga kati i 5-të në duart e postierëve | VIDEO |

 • BFEDI
 • isa77
1 ±0 70

isa77

Kinë, djali me bisht

 • laja
 • laja
0 111

Spageti alla arabe, si i hanë makaronat në Arabinë Saudite /Video/

 • laja
 • laja
0 85

Nëna rreh barbarisht foshnjës 8-muajshe! Kujdes, nuk këshillohet për persona të ndjeshëm dhe nën 18 vjet!

0 62

Çdo ditë në Shqipëri, 3 femra rikthejnë virgjërinë me operacion

 • Ximi_ch
 • faci
10 1.934

faci

Në Londër të gjithë të çmendur për Porschin prej kadifeje

 • laja
 • laja
0 50

Ardit Gjebrea i dhuron vetes një ‘BMW X5’

0 37

Gjyshja 84 vjeçare fiton 590 milionë në loto!

0 57

Shqiptarit ia heqin gabimisht veshkën e shëndoshë ?!

0 39
 • Statistik

  1.742 Themen - 3.498 Beiträge (0,89 Beiträge pro Tag)