Kuriozitete

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Treni që “fluturon” kryen testin e parë, arrin shpejtësinë 580 km/h (Video)

0 49

Serbët e Hoçës së Madhe martohen me vajza nga Shqipëria ?!

0 32

Vret Bin Ladenin dhe kthehet në grua

 • laja
 • laja
0 72

Autoritetet ruse “arrestojnë” macen

 • laja
 • laja
0 40

Kush do t’i shoqërojë fluturimet me të dëbuarit nga Zvicra?

0 48

Film dokumentar për shqiptarët e Zvicrës

0 45

Vija më e shkurtë ajrore në botë, 2minuta.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 53

Biçikleta arrin shpejtësinë prej 263km/h | VIDEO |

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 60

Trendi i ri, të ngasësh veturën në dy rrota | Video |

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 32

“Stopi” i ujit | Video |

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 34

Formula sekrete e Coca Cola-s në shitje për 15 milion dollare

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 40

Dy vajza 17 vjeç, zbulojnë rastësisht se janë motra falë ngjashmërisë mes tyre

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 66

Martesa e 106-vjeçares me një burrë 73 vjeç

0 40

Bebes së lindur në metro, biletë e përjetshme falas

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 39

Mësuesja e kërcimit rreh nxënëset me shkop e shkelma

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 43

Shëtit qenin me veturë të Qeverisë!

1 63

ReD-BLaCK

Oops, e përzënë nga vendi pasi ishte shumë i bukur

 • laja
 • laja
0 51

Plazhi rozë, një ndër plazhet më të çuditshme

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 55

Torta e gjatë 130 metra

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 40

Ndërtesat e burgjeve si orë,si mouse dhe si IPhone

 • laja
 • laja
0 38
 • Benutzer online 3

  3 Besucher

 • Statistik

  1.742 Themen - 3.498 Beiträge (0,88 Beiträge pro Tag)