Kuriozitete

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

A mundet me ndodhur edhe kjo?

0 57

Iphone 4s dhe Samsung Galaxy S3 Test me thike

0 42

Kamera e Fshehur -Ndihm per Vajzen me Mini

2 91

Binuki11

I godet vajzat ne prapanice

4 123

Binuki11

Knusi i Qmendur -kikiriki

0 48

Shiko si dy Shok i Shpetojn Shperthimi t´bombes

0 51

Shoferi grushta ndaj pasagjerit

1 ±0 74

llakillaki

Biznesmeni i shpëton atentatit mafioz

 • BFEDI
 • BFEDI
2 ±0 54

BFEDI

Dy adoleshentë gjejnë 62 mijë euro, ia kthejnë pronarit!

0 44

Fëmija me kokë gjigante (KUJDES, IMAZHE TE RENDA!)

 • laja
 • laja
0 49

Kjo është shtëpia e ëndërrave!

 • laja
 • laja
0 71

Xhipi i mbuluar me monedha

0 54

Vallëzon me 12 000 bletë për trupi

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 31

I duhet vetëm një minutë për të bërë një vepër arti - VIDEO

0 ±0 46

Zënka e pazakonta në Australi

 • laja
 • laja
0 37

Shkenctarët: Vdekja nuk është akti final

 • laja
 • laja
0 37

Kinë, i dehuri hipën mbi telat e tensionit të lartë | VIDEO |

1 ±0 105

diana2006

Për një telefon për pak sa nuk humbet jetën | VIDEO |

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 51

Ski nëpër binarë dhe lidhur për tren!

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 29

Obamën e ruan një jashtëtokësor

5 145

Ximi_ch

 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  1.742 Themen - 3.498 Beiträge (0,88 Beiträge pro Tag)