Kuriozitete

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Alpe, zbulohet supervullkani-fosil

0 12

Diella Sokoli, 16 muaj ne gjume...

0 22

Gjalle edhe pse goditet me 13 plumba

0 39

Tani shalqi ... edhe në formë piramide

0 17

Shamia cudiberese "merr" provimet

0 15

Para me kercenimin e krokodilit

0 16

Belgjike, vidhet ne mes te dites vepra e artit

0 17

Nje ne dy burra tradhetojne ne web

0 23

Marrin peng macen, kerkojne 20 mije euro

0 23

Lind bebja 8.7 kg

0 33

Zbulohet ndarja e re e Murit te Madh kinez

0 22

Elizabet Tejlor dëshiron të varroset pranë Xheksonit

0 21

Në Angli, i papuni gjen mëse 1500 objekte me arë

0 40

Luanët në liri

0 23

Piramidat, fiset maya, njohuri edhe nga akustika

0 18

Propozimi i animalistit: T’i leme pandat te zhduken

0 19

Diplomati amerikan bie ne 'kurthin e mjaltit"

0 28

Kqyrni zonja dhe zotri se si flitet anglishtja!!!

  • Ideali
  • Ideali
0 82

Lind femija me dy koke dhe nje zemer

0 45

Hamburgeri më i madh në botë peshon 83 kilogramë

0 22
  • Benutzer online 2

    2 Besucher

  • Statistik

    1.742 Themen - 3.498 Beiträge (0,93 Beiträge pro Tag)