Kuriozitete

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Ia kafshon gjuhën të dashurit

0 63

Keni firg nga web-at qe demtojn pc tuaj ateher shiko ketu dhe binduni !!

0 +1 147

A e dini se

36 106

Red_John

Ç'kuptim ka fjala Europë, pse quhet edhe Evropë

0 41

10 femra të famshme që u dënuan me vdekje

0 72

FBI në kërkim plakushit bandit

0 30

Norvegji, spirale drite misterioze ne qiell

0 35

Foto lajm

0 49

Kina ndalon lojërat online

0 16

Skenat e dhunës në filma të vizatuar shkaktojnë agresivitet

0 12

Terapi e re për shërimin e autizmit

0 12

Kamerat HP janë “raciste”

0 28

Microsoft gjobitet për shkak të shpërdorimit të patentave

0 9

10 e-Libra te trrikave te magjis nga te gith magjistaret e botes pra si ti beni ato trrika

  • Ideali
  • belo
5 248

belo

A e dini se...

0 15

Kina i përgjigjet kërcënimit të Google

0 22

Ja përse gënjejnë gratë

0 47

Mësimi i bën mirë zemrës

0 22

Pranga grekut, i gjendet një afgan në valixhe

0 25

Kosova në alarm nga vetëvrasjet

0 25
  • Statistik

    1.742 Themen - 3.498 Beiträge (0,94 Beiträge pro Tag)