Kuriozitete

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Adrenalin Apo Guximi i Vajzes |Video|

 • Bfedi
 • Bfedi
0 49

Pasi e rrahin brutalisht bëhet “gjeni”

 • Bfedi
 • Bfedi
0 69

Eshtë krim të harrosh ditëlindjen e gruas...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 36

Dhjetë kompaninë që zotërojnë produktet që i blejmë

0 28

20-Vjecari ngjan 160-vjec, “JETO” keshilla e tij per bashkmoshataret e tij

0 72

Sekretet e Paketes MARLBORO

 • Bfedi
 • Bfedi
0 96

Coca-Cola ndryshon ngjyrosësin...

 • bfedi
 • Bfedi
2 ±0 113

Bfedi

Thyen rekordin, bart 331.000 bletë në trup

 • Bfedi
 • Bfedi
0 40

Terroristi më budalla i të gjitha kohërave

 • Moxxi
 • Moxxi
0 57

Këtij i thonë ‘fat i zi’...

 • Moxxi
 • Moxxi
0 45

Bebja bën të pamundurën për filma vizatimorë

 • Bfedi
 • Bfedi
0 53

Godet shtyllën në mes të shkretëtirës

 • Bfedi
 • Bfedi
0 69

Dashuria e një qeni...|VIDEO|

 • Bfedi
 • Bfedi
0 42

Burri vritet nga sulmi i mjellmës

 • Bfedi
 • Bfedi
0 62

Misteri i vdekjes së reperit Tupac

 • Moxxi
 • Moxxi
0 54

‘Ringjallet’ Tupac Shakur. Reperi i famshëm ‘Live’ në Coachella

 • Moxxi
 • Moxxi
2 93

Moxxi

Mendojnë se janë në katin e gabuar..e Ashensori nuk Leviz..|Video|

 • Bfedi
 • Bfedi
0 52

4 vjeçarja sfidon Anjshtajnin, futet në organizatën e gjenive

 • Bfedi
 • Bfedi
0 65

Reklam MbresLense dhe interesante...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 61

Polici i Varur ne bus me Shpejtesi 100KM/H |Video|

 • Bfedi
 • Bfedi
0 64
 • Statistik

  1.742 Themen - 3.498 Beiträge (0,88 Beiträge pro Tag)