Urime

Pershendetje dhe urime

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Gezuar Viti i Ri 2011 Te gjithe Antareve te Portalit WWW.SHQIPET.EU

8 −1 142

valtoni pej

Gëzuar Shën Valentinin!

6 −1 183

Daja_swe™

Urime Festa E Pashkëve!

0 −1 43

URIME DITLINDJEN per vllaqkon tem GONIPOWER

11 221

Bukoviku a.k.a. Gjilan

Urime ditelindjen h4cKm@N

4 116

Strange a.k.a. Gjakoville

Urime Festen e Fitër Bajramin

4 525

Daja_swe™

Urime Postin MOD per: pipi.gjilan & **-Zifi-**

5 131

Dini_swe

URIME FESTA E FLAMURIT! te gjithe Shqiptarve ane e mban Botes

4 90

PASHA_SWE™

:::Urime Krishtlindjet:::

3 262

viktor.martini

Urime për të gjithë ata që kan ditëlindjen në dhjetor

1 78

Gonipower

Urime 2009

2 99

Gonipower

O ju lumt Hakerave te kosoves qe e thyn faqen e shkjeve

  • SELI
  • Kaltrina 95
1 96

Kaltrina 95

:::::URIME DITELINDJEN ANETARVE:::::

43 ±0 589

*Burinca*

Urime Ditlindjen Antarve

8 132

.:Zeshkanja:.

Urime Zemrushe Urime

8 138

ximi_ch

URIME DITLINDJA TONI_2007

4 94

TONI_2007

¤ Në emrin të Zemrushes kin tfl t'gjithë www.shqipet.eu

0 224

***URIME LOQKAAAAA IME .*RINNA*. ***

8 186

Bukoviku a.k.a. Gjilan

Urimee ditelindejn *Burinca_Gjilan*

7 137

*Burinca*

urimeeeeeee rebel....

4 101

°:::Rebel a k a Franc:::°

  • Statistik

    72 Themen - 444 Beiträge (0,11 Beiträge pro Tag)