Urime

Pershendetje dhe urime

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Urime ditelindjen h4cKm@N

4 112

Strange a.k.a. Gjakoville

URIME DITLINDJEN per vllaqkon tem GONIPOWER

11 216

Bukoviku a.k.a. Gjilan

Urime Festen e Fitër Bajramin

4 484

Daja_swe™

Urime Postin MOD per: pipi.gjilan & **-Zifi-**

5 128

Dini_swe

URIME FESTA E FLAMURIT! te gjithe Shqiptarve ane e mban Botes

4 86

PASHA_SWE™

Urime për të gjithë ata që kan ditëlindjen në dhjetor

1 75

Gonipower

Urime 2009

2 95

Gonipower

O ju lumt Hakerave te kosoves qe e thyn faqen e shkjeve

  • SELI
  • Kaltrina 95
1 93

Kaltrina 95

:\:\:-->URIME 17 SHKURTI DITA E PAVARESISE<--:/:/:

5 +1 175

*Burinca*

Urime Zemrushe Urime

8 134

ximi_ch

Urime Ditlindjen Antarve

8 128

.:Zeshkanja:.

URIME DITLINDJA TONI_2007

4 90

TONI_2007

¤ Në emrin të Zemrushes kin tfl t'gjithë www.shqipet.eu

0 202

:::::URIME DITELINDJEN ANETARVE:::::

43 ±0 574

*Burinca*

***URIME LOQKAAAAA IME .*RINNA*. ***

8 181

Bukoviku a.k.a. Gjilan

Urimee ditelindejn *Burinca_Gjilan*

7 131

*Burinca*

urimeeeeeee rebel....

4 96

°:::Rebel a k a Franc:::°

Urime PORTALI - SHQIPET.EU

3 +1 109

uqkja

Urim për Ditëlindje

9 +2 99

Kaltrina 95

Urime festen e Fiter Bajramit

12 +1 211

Cassapra

  • Statistik

    72 Themen - 444 Beiträge (0,12 Beiträge pro Tag)