Urime

Pershendetje dhe urime

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

¤ Në emrin të Zemrushes kin tfl t'gjithë www.shqipet.eu

0 224

E Qdo Te Mir Ne Jetpershendetje

0 40

Antarë Dhe Stafi Shqipet.eu

0 62

Përshendetje

0 58

Burincaa i Gezofshe edhe 100 Pranvera

0 65

PDK numri i ri per votim 69

  • kameri
  • kameri
0 46

Urime Festa E Pashkëve!

0 −1 43

Urime 1 Qershori Dita e femijeve

0 816

Urime 100 vjetori i pavarsisë

0 787

Urime për të gjithë ata që kan ditëlindjen në dhjetor

1 78

Gonipower

O ju lumt Hakerave te kosoves qe e thyn faqen e shkjeve

  • SELI
  • Kaltrina 95
1 96

Kaltrina 95

Vetem perpara !!!

1 73

.:*R¿n@@*:.:

pershendetje

1 57

.:Zeshkanja:.

Me Fat Fitër Bajramin

  • Deluzioni
  • JaN
1 77

JaN

Të gjithë Shqiptarëve

1 68

Milot-P

»*Syri-Embel*«URIME *Syri-Embel*

1 +1 86

*Syri-Embel*

Me fat Fiter Bajrami!

1 2.906

Bukoviku a.k.a. Gjilan

Urime 28 Nëntorin Shqipëri

1 ±0 3.844

*Syri-Embel*

Urime 2009

2 99

Gonipower

10,000 .:Zeshkanja:.

2 +1 119

Mitro_Girl

  • Statistik

    72 Themen - 444 Beiträge (0,11 Beiträge pro Tag)