Urime

Pershendetje dhe urime

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

E Qdo Te Mir Ne Jetpershendetje

0 37

Urime Festa E Pashkëve!

0 −1 40

PDK numri i ri per votim 69

 • kameri
 • kameri
0 43

pershendetje

1 54

.:Zeshkanja:.

Përshendetje

0 55

Antarë Dhe Stafi Shqipet.eu

0 59

Burincaa i Gezofshe edhe 100 Pranvera

0 62

Të gjithë Shqiptarëve

1 65

Milot-P

Vetem perpara !!!

1 69

.:*R¿n@@*:.:

Urimeeeeeeeeeeeeeee Samki

3 73

Samki_Swe

Me Fat Fitër Bajramin

 • Deluzioni
 • JaN
1 74

JaN

Urime për të gjithë ata që kan ditëlindjen në dhjetor

1 75

Gonipower

Urime 7 MArsi Dita e Mesuesit

2 80

.:Zєѕнкαηנα:.

moxxi gezuar ditelindjen nga stafi

7 83

*Syri-Embel*

»*Syri-Embel*«URIME *Syri-Embel*

1 +1 83

*Syri-Embel*

URIME FESTA E FLAMURIT! te gjithe Shqiptarve ane e mban Botes

4 86

PASHA_SWE™

Urime Shotan_ Ditelindjen

3 +1 86

.:Zeshkanja:.

URIME DITLINDJA TONI_2007

4 90

TONI_2007

gezuar ditelindjen syriiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

7 ±0 90

*Syri-Embel*

O ju lumt Hakerave te kosoves qe e thyn faqen e shkjeve

 • SELI
 • Kaltrina 95
1 93

Kaltrina 95

 • Benutzer online 2

  2 Besucher

 • Statistik

  72 Themen - 444 Beiträge (0,12 Beiträge pro Tag)