Urime

Pershendetje dhe urime

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Urime Festa E Pashkëve!

0 −1 21

E Qdo Te Mir Ne Jetpershendetje

0 23

PDK numri i ri per votim 69

  • kameri
  • kameri
0 32

pershendetje

1 34

.:Zeshkanja:.

Përshendetje

0 38

Të gjithë Shqiptarëve

1 40

Milot-P

Burincaa i Gezofshe edhe 100 Pranvera

0 43

¤ Në emrin të Zemrushes kin tfl t'gjithë www.shqipet.eu

0 44

Antarë Dhe Stafi Shqipet.eu

0 44

Urime për të gjithë ata që kan ditëlindjen në dhjetor

1 47

Gonipower

Urime 7 MArsi Dita e Mesuesit

2 47

.:Zєѕнкαηנα:.

Vetem perpara !!!

1 49

.:*R¿n@@*:.:

Me Fat Fitër Bajramin

  • Deluzioni
  • JaN
1 49

JaN

Urimeeeeeeeeeeeeeee Samki

3 60

Samki_Swe

»*Syri-Embel*«URIME *Syri-Embel*

1 +1 60

*Syri-Embel*

URIME DITLINDJA TONI_2007

4 61

TONI_2007

urimeeeeeee rebel....

4 61

°:::Rebel a k a Franc:::°

URIME FESTA E FLAMURIT! te gjithe Shqiptarve ane e mban Botes

4 62

PASHA_SWE™

Urime Shotan_ Ditelindjen

3 +1 67

.:Zeshkanja:.

Urimeeee XHELOZZZ_Deluzioni

8 67

Deluzioni

  • Benutzer online 13

    13 Besucher

  • Statistik

    72 Themen - 444 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)