Urime

Pershendetje dhe urime

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Burincaa i Gezofshe edhe 100 Pranvera

0 62

Urime Zemer _Mitro_Girl

7 141

Mitro_Girl

Urimeee Ditelindja Bukoviku

3 110

Rambo6

Përshendetje

0 55

Antarë Dhe Stafi Shqipet.eu

0 59

E Qdo Te Mir Ne Jetpershendetje

0 37

:::Urime Krishtlindjet:::

3 259

viktor.martini

Humorat

3 189

vajdini

Urime Festa e Kurban Bajramit te gjithve

7 181

bios26

pershendetje

1 54

.:Zeshkanja:.

Vetem perpara !!!

1 69

.:*R¿n@@*:.:

»-(¯`v´¯)-» (Urime Ditelindjen Loqkooo ) »-(¯`v´¯)-»

5 131

Mitro_Girl

Urime festen e Fiter Bajramit

12 +1 211

Cassapra

Urim për Ditëlindje

9 +2 99

Kaltrina 95

Urime PORTALI - SHQIPET.EU

3 +1 109

uqkja

urimeeeeeee rebel....

4 96

°:::Rebel a k a Franc:::°

Urimee ditelindejn *Burinca_Gjilan*

7 131

*Burinca*

***URIME LOQKAAAAA IME .*RINNA*. ***

8 181

Bukoviku a.k.a. Gjilan

:::::URIME DITELINDJEN ANETARVE:::::

43 ±0 574

*Burinca*

¤ Në emrin të Zemrushes kin tfl t'gjithë www.shqipet.eu

0 202
  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    72 Themen - 444 Beiträge (0,12 Beiträge pro Tag)