Urime

Pershendetje dhe urime

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

URIME DITLINDJA TONI_2007

4 90

TONI_2007

Urime Ditlindjen Antarve

8 128

.:Zeshkanja:.

Urime Zemrushe Urime

8 134

ximi_ch

:\:\:-->URIME 17 SHKURTI DITA E PAVARESISE<--:/:/:

5 +1 175

*Burinca*

O ju lumt Hakerave te kosoves qe e thyn faqen e shkjeve

  • SELI
  • Kaltrina 95
1 93

Kaltrina 95

Urime 2009

2 95

Gonipower

Urime për të gjithë ata që kan ditëlindjen në dhjetor

1 75

Gonipower

URIME FESTA E FLAMURIT! te gjithe Shqiptarve ane e mban Botes

4 86

PASHA_SWE™

Urime Postin MOD per: pipi.gjilan & **-Zifi-**

5 128

Dini_swe

Urime Festen e Fitër Bajramin

4 482

Daja_swe™

URIME DITLINDJEN per vllaqkon tem GONIPOWER

11 216

Bukoviku a.k.a. Gjilan

Urime ditelindjen h4cKm@N

4 112

Strange a.k.a. Gjakoville

  • Statistik

    72 Themen - 444 Beiträge (0,12 Beiträge pro Tag)