♥Dashurie♥

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Ankündigung "Për Ty" - video mesazh dashurie...

32 9.799

*Syri-Embel*

Dashuria, shqisa e gjashtë

  • Moxxi
  • Moxxi
0 20

Takimi i pare, 5 gabimet qe duhen shmangur nga nje femer

  • Moxxi
  • Moxxi
0 19

Per Ty Zemra Ime

28 271

Anessa

Dua te rri afer saj

57 +1 424

Anessa

Deshiroj te jesh ketu

31 312

Anessa

Oh Zot Mi jep Krahet qe te fluturoj

39 265

Anessa

nje nat e qet i heshtur

17 −1 129

*Syri-Embel*

°Si ta them°

21 183

Anessa

Cila dhimbje eshte me e forte....

6 83

Anessa

Si mendoni :KUSH THOTE I PARI TE DUA NE DASHURI!

8 77

Anessa

Zbuloni se kush jeni përmes ditës së lindjes

33 +1 252

Anessa

sa e evshtir esht ndarja nga e ose i dashuri juaj

1 36

Anessa

qfar lloj puthje pelqeni ajahahahhah

5 61

Anessa

Disa Shenja Qekeni Rene Ne Dashuri

8 59

Bσѕѕι™

Uhhhhh qka tkisha ......

39 +2 769

Anessa

Cfar do ishe ne gjendje te beje qe te mos humbisje personin qe do ?

14 151

.:Zєѕнкαηנα:.

E vertet apo jo? Qe Meshkujt nuk e flasin ate që e ndjene !

5 79

Anessa

Dashuri dhe urrejtje, e njëjta gjë

1 42

Anessa

Jo vetëm bukuria i josh meshkujt

1 49

Anessa

Truri i mashkullit bllokohet para nje femre

14 +1 203

Anessa

  • Statistik

    345 Themen - 7.262 Beiträge (1,87 Beiträge pro Tag)