♥Dashurie♥

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Ankündigung "Për Ty" - video mesazh dashurie...

32 8.595

*Syri-Embel*

Më mirë një fund me dhimbje apo një dhimbje pa fund?

1 40

Anessa

Njerëzit e bukur dhe tërheqës kanë gjithçka

1 33

Anessa

Cilin mashkull preferojne me shume femrat?

4 −1 101

Anessa

A e Mbani n'Mend Kur keni Filluar Lidhjen me te dashurin/en

4 49

Anessa

Meshkujt gjithnje e me pak romantike

34 198

Anessa

Deshire dashurie

25 +1 220

Anessa

Edhe njeher pot them te Dua

29 165

Anessa

Tako akrepat një mbi një dhe shiko se ç'mendon i dashuri apo e dashura për ty.....

5 113

*Syri-Embel*

Disa këshilla për jetëgjatësinë e dashurisë

4 36

*Syri-Embel*

Qa te kisha mbajt ne krah Qitash*Uff*

5 +1 80

*Syri-Embel*

Disa vargje dashurie

11 −1 172

Anessa

Shikimi i dashurisë!

2 43

Anessa

Dashuria e pare..

1 43

Anessa

Shprehje te bukura dashurije

26 292

Anessa

Meshkujt inteligjentë janë më besnikë

1 30

Anessa

Lidhjet e dashurisë

3 42

Anessa

Vetem Nje Fjale Dashurie...

92 678

Anessa

Sa Here Ste Shof

36 +1 332

Anessa

Mund të vdesësh nga dashuria

1 38

Anessa

historija im me engjellin

  • Anessa
  • Anessa
2 55

Anessa

  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    345 Themen - 7.262 Beiträge (1,98 Beiträge pro Tag)