Lajme nga Vendi & Rajoni

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Biseda ne mes te Nazim Bllaces dhe Shpresim Ukes ( Audio Inqizim )

 • Rambo6
 • oslo1
6 +1 1.981

oslo1

Angepinnt Biseda ne mes te Hysni Rama dhe ( I Ati i Nazimit Idriz Bllaca ) dhe Nazim Bllaca ( Audio Inqizim )

0 951

Angepinnt SHIK-u është “gjallë”, fiton 200 milionë dollarë në vit

0 1.306

Angepinnt Lajmet ne KTV me 30.11.2009 ora 19:00 deshmi te reja njera pas tjetres edhe me Audio Kaset nga Nazim Bllaca dhe Faredin Shala

3 −1 2.287

Qafiri

Angepinnt Nazim Bllaca - Ish agjent i SHIK-ut Flet 30 Minuta

48 +1 10.236

Mitrovica Veriore

U konvertua në muslimane, vëllezërit e masakrojnë

3 108

*Syri-Embel*

Sulmohet ueb faqja e CIA-s

0 35

Krasniqi: Jam i gatshëm t’ia thyej dhëmbët Thaçit

30 493

Moxxi

Mesazhi sekret: “Faruku” të vrau babanë

0 38

Zvicër: Shqiptari pështyn policët, 10 muaj burg e 5400 franga gjobë

1 48

Bσѕѕι™

Gjermani: Kapet Kosovari azilant në një regjion tjeter, arrestohe

0 36

Ushtari i UÇK-së “spiunon” UÇK-në

0 30

USA: Shqiptarit nga Kosova i ngritet akuza për Terrorrizëm, fillon gjykimi

0 27

Rexhep Selimi: Thaçi po sillet si pronar i luftës dhe i pavarësisë

0 27

Molossia, shteti amerikan me himnin tonë kombëtar (Video)

 • Moxxi
 • Moxxi
1 49

Moxxi

Ja Nje Fyerje Idioteske Per Popullin Shqiptar Nga Presidenti Rumun. Kur Magjupi Te Quan Magjup...

 • Moxxi
 • Moxxi
1 40

Moxxi

As Maqedonia s’i njeh dokumentet serbe

 • Moxxi
 • Moxxi
0 38

Latifi fyen myslimanët, kërkohet shkarkimi i tij

 • Moxxi
 • Moxxi
0 45

Deklaratat fyese ndaj shqiptarëve, vepër e një hackeri serb

0 46

Plani B i EULEX-it

 • Moxxi
 • Moxxi
0 35
 • Statistik

  521 Themen - 1.013 Beiträge (0,28 Beiträge pro Tag)