Lajme nga Vendi & Rajoni

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Biseda ne mes te Hysni Rama dhe ( I Ati i Nazimit Idriz Bllaca ) dhe Nazim Bllaca ( Audio Inqizim )

0 948

Angepinnt SHIK-u është “gjallë”, fiton 200 milionë dollarë në vit

0 1.301

Angepinnt Lajmet ne KTV me 30.11.2009 ora 19:00 deshmi te reja njera pas tjetres edhe me Audio Kaset nga Nazim Bllaca dhe Faredin Shala

3 −1 2.285

Qafiri

Angepinnt Biseda ne mes te Nazim Bllaces dhe Shpresim Ukes ( Audio Inqizim )

 • Rambo6
 • oslo1
6 +1 1.977

oslo1

Angepinnt Nazim Bllaca - Ish agjent i SHIK-ut Flet 30 Minuta

48 +1 10.226

Mitrovica Veriore

Sulmohet ueb faqja e CIA-s

0 35

Mesazhi sekret: “Faruku” të vrau babanë

0 37

Gjermani: Kapet Kosovari azilant në një regjion tjeter, arrestohe

0 36

Ushtari i UÇK-së “spiunon” UÇK-në

0 29

USA: Shqiptarit nga Kosova i ngritet akuza për Terrorrizëm, fillon gjykimi

0 27

Rexhep Selimi: Thaçi po sillet si pronar i luftës dhe i pavarësisë

0 26

As Maqedonia s’i njeh dokumentet serbe

 • Moxxi
 • Moxxi
0 37

Latifi fyen myslimanët, kërkohet shkarkimi i tij

 • Moxxi
 • Moxxi
0 45

Deklaratat fyese ndaj shqiptarëve, vepër e një hackeri serb

0 45

Plani B i EULEX-it

 • Moxxi
 • Moxxi
0 34

60-vjeçari ekzekuton të birin ?!

0 41

Aksident i rëndë në Lugbunar të Gjakovës, 5 të vdekur nga Gllogjani i Pejës

 • Moxxi
 • Moxxi
0 42

Shkarkohet Maliqi, policia aksion në pikat 1 dhe 31

 • Moxxi
 • Moxxi
0 24

Ngrihet aktakuza kundër Fatmir Limajt

0 44

Shkupi përkujton 48 vjetorin e tërmetit

0 18
 • Statistik

  521 Themen - 1.013 Beiträge (0,29 Beiträge pro Tag)