Lajme nga Vendi & Rajoni

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Biseda ne mes te Hysni Rama dhe ( I Ati i Nazimit Idriz Bllaca ) dhe Nazim Bllaca ( Audio Inqizim )

0 927

Angepinnt Biseda ne mes te Nazim Bllaces dhe Shpresim Ukes ( Audio Inqizim )

  • Rambo6
  • oslo1
6 +1 1.905

oslo1

Angepinnt Lajmet ne KTV me 30.11.2009 ora 19:00 deshmi te reja njera pas tjetres edhe me Audio Kaset nga Nazim Bllaca dhe Faredin Shala

3 −1 2.238

Qafiri

Angepinnt Nazim Bllaca - Ish agjent i SHIK-ut Flet 30 Minuta

48 +1 9.991

Mitrovica Veriore

Angepinnt SHIK-u është “gjallë”, fiton 200 milionë dollarë në vit

0 1.262

‘Novinite’: Ndarja e shpëton Maqedoninë nga gjakderdhja

0 33

"Rasti Kleqka", dëshmitari "A" është Sokol Dobruna, dënoi Blerim Kuçin me pushkatim

  • laja
  • laja
0 36

“Ahmet Shala për pak sa nuk qajti”

0 24

“Big Brother 5” nis më 18 shkurt

  • bfedi
  • bfedi
0 ±0 49

“Fokus”: Në kufirin Maqedoni-Kosovë ka grupe të armatosura

2 70

Qafiri

“Jakupovski”, “Zagarët” e Malishevës dhe Droja për Humbje Kontrolli

1 42

.:zeshkanja:.

“Shkrihet” shërbimi diplomatik

0 19

“Si ma vrau vjehrri burrin në arë para syve të mi”

0 48

“Vetëvendosja” hap të pame për Gjakovën

0 32

”Hakerat” kosovarë "godasin" Serbinë

1 98

Lonsdale

( APOKALIPSI ) Bunkieri në Norvegji, dhe letra e politikanit norvegjez mbi 2012

2 ±0 81

ReD-BLaCK

10 Mrekullit nga Frankfurt Motor Show

0 31

146 persona të arrestuar, 28 policë të lënduar

0 19

15 shtetet e Karaibeve paralajmërojnë njohjen

0 ±0 29

16 vjet burg për kosovarin, ka vrarë gruan me thikë

2 84

trimi5

  • Statistik

    521 Themen - 1.013 Beiträge (0,3 Beiträge pro Tag)