Lajme nga Vendi & Rajoni

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Biseda ne mes te Hysni Rama dhe ( I Ati i Nazimit Idriz Bllaca ) dhe Nazim Bllaca ( Audio Inqizim )

0 924

Angepinnt SHIK-u është “gjallë”, fiton 200 milionë dollarë në vit

0 1.256

Angepinnt Biseda ne mes te Nazim Bllaces dhe Shpresim Ukes ( Audio Inqizim )

  • Rambo6
  • oslo1
6 +1 1.896

oslo1

Angepinnt Lajmet ne KTV me 30.11.2009 ora 19:00 deshmi te reja njera pas tjetres edhe me Audio Kaset nga Nazim Bllaca dhe Faredin Shala

3 −1 2.231

Qafiri

Angepinnt Nazim Bllaca - Ish agjent i SHIK-ut Flet 30 Minuta

48 +1 9.935

Mitrovica Veriore

Serbia nuk lejon Makollin të hyjë në Preshevë

0 10

Kurti: Për Mitrovicën të reagojmë si komb

0 10

Bllaca: “Ndaj Kllokoqit është përdorur arma ‘Shkorpion

0 10

Maqedonasi pjesë e rrjetit që plaçkiti gjysmë miliard funte përmes internetit

0 10

Berisha: Marty antishqiptar, ligj për hetimin e organeve

0 10

Konfirmohet pjesërisht aktakuza për rastin e Xharrës

0 10

A edhe Llazoja BDI a?

0 10

Gjysma E Irjm-Së Është Shqipëri Lindore..!

0 10

Kundër mirëpritjes së Qeverisë për zgjedhjet e Serbisë në Kosovë

0 10

Edi Rama kërkon Universitet shqiptar në Mal të Zi

0 10

Sot protestojnë shqiptarët, nesër maqedonasit

0 10

Mijëra Protestues Para Qeverisë Në Shkup

0 10

Patriarku fton serbët të qëndrojnë në Kosovë

0 11

Rituali politik i Tadiçit

0 11

Këshilltarë me tender

0 11
  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    521 Themen - 1.013 Beiträge (0,3 Beiträge pro Tag)