Lajme nga Vendi & Rajoni

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Emigranti në Suedi, gjen vdekjen në Kosovë

0 57

Në Policinë e Kosovës hynë 16 policët e parë të MUP-it

2 78

Luis_swe

Rrëfehet Ymer Ymeri, “i vranë vetëm pse ishin LDK, edhe vëllain tim”

0 80

Sylejman Selimi akuzohet për dhunimin e dy vajzave shqiptare

0 54

Forcat serbe dhunuan 100 gra dhe vajza në Has, e vranë burra

0 61

Xhandarmeria serbe hyn në veri?

2 85

pleshina

Krimi politik kërkon vdekjen e dëshmitarit të vrasjeve politike

0 39

Skandaloze: Policia e Shqipërisë arreston dy të rinjë pse valonin flamurin e UÇK-së

0 41

Babë e bir nga Kosova vriten në Slloveni

0 129

Komandanti i policisë në veri, pjesëmarrës në vrasjen e familjes Jashari?!

0 59

Daçiq preferon të flasë me Ramën për ndarjen e Kosovës

2 70

Udhtari i Nates

A ishte në shënjestër të revoles stilolaps dëshmitari Shkumbin Mehmeti

0 37

Videoja tronditëse, arrestohet Duda, dhunuesja e shoqes

0 70

Zbulohet shtatorja e Dr. Ibrahim Rugova

0 42

Njëri nga dy të akuzuarit nga EULEX-i për krime lufte, shefi i SHIK-ut për Mitrovicë

0 33

Osmani-dashnor i Cecë Arkanit - mik me Thaçin dhe Veselinoviqin

1 86

zela2012

PDK-ja humb një "komandant"(VIDEO)

1 74

isa77

Krasniqi: Muskujt e “komandantëve” e shkatërruan Kosovën

0 32

Fatmir Limaj zyrtarisht braktis PDK-në, pas tij një armatë ish PDK-istësh

0 48

Para dilemës së madhe, ndalimit të Listës ‘Serbia”

0 44
  • Statistik

    521 Themen - 1.013 Beiträge (0,29 Beiträge pro Tag)