Lajme nga Vendi & Rajoni

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Pastrimi etnik i Mitrovicës u bë nga KFOR-i francez dhe lideri politik i UÇK-së

2 87

kosovari!

Zvicër: Plagosë bashkëshorten dhe vetëvritet

0 57

Familjarët e Xhamajl Mustafës dhe paraja e krimit që lulëzon në Kosovë

1 69

ReD-BLaCK

Bllaca, duan të më trembin Thaçi dhe klani i tij

 • laja
 • dreni1
1 79

dreni1

Noka poezi ‘emocionuese’ Berishës

 • laja
 • laja
0 44

Dorëheqja e Pecit, ose gjarpri që e ha bishtin e vet

 • laja
 • laja
0 52

RTK-ja me petk të Milosheviqit

 • laja
 • laja
0 73

Gani Geci: Prokuroria Speciale e EULEX-it të mos merret me luftën për liri

 • laja
 • laja
0 35

16 vjet burg për kosovarin, ka vrarë gruan me thikë

2 100

trimi5

Kodi telefonik i Serbisë, atak në zemër për sovranitetin e Kosovës

 • laja
 • laja
0 51

Më 8 Qershor, Në Winennden Të Gjermanisë - Kremtohet 135 Vjetori I Lidhjes Shqiptare Të Prizrenit

0 34

Prangosen plaçkitësit nga Shqiperia

1 70

ReD-BLaCK

Ambasadori Selimi po hetohet nga EULEX-i bashkë me 16 ish-pjesëtarë të UÇK-së

6 112

ReD-BLaCK

Sheshi “IbrahimRugova” inaugurohet në Ditën e Çlirimit

 • laja
 • laja
0 31

Skandaloze - Baba .. Ti Me Vrave

2 103

ymeri

Nazim bllaca Pyetje drejtuar Kryeministrit Hashim Thaçi për vëllanë e tij, Ganiun

1 97

llakillaki

Zvicer: Ekzekutohet shqiptari në prani të fëmijëve

 • laja
 • laja
2 121

laja

Fotografia që e bën të “flasë vet me vete” Adem Demaçin

 • laja
 • laja
4 176

laja

Presidenca dhe Qeveria injorojnë gazetarët e vrarë

 • laja
 • laja
0 35

Vrau gruan në Zvicër pse ajo e tradhëtoi, gjykata e dënon me 19 vjet burg

 • laja
 • trimi5
2 94

trimi5

 • Statistik

  521 Themen - 1.013 Beiträge (0,29 Beiträge pro Tag)