Lajme nga Vendi & Rajoni

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Ku i ke ushtarët, Tahir Zemaj?

6 118

°Prekaz°

Rohrbacher: Kosova ka fituar zero nga marrëveshja

 • laja
 • laja
0 38

Trafikimi i organeve, dëshmitarët gënjeshtarë patologjikë

0 35

"Rasti Kleqka", dëshmitari "A" është Sokol Dobruna, dënoi Blerim Kuçin me pushkatim

 • laja
 • laja
0 35

Ja çfarë shkruan në marrëveshje

 • Ximi_ch
 • laja
7 140

laja

Arrihet marrëveshja, Thaçi e Daçiq takojnë Rasmussen

 • laja
 • laja
1 49

laja

Tronditet SHBA: Tre të vdekur nga shpërthimet dhe mbi 140 të plagosur

 • laja
 • laja
0 28

”Hakerat” kosovarë "godasin" Serbinë

1 97

Lonsdale

Pse po falsifikohet Beteja e Koshares?!

 • laja
 • laja
24 325

laja

Krushqit e Serbisë shkojnë për nuse shqiptare

 • laja
 • ymeri
6 152

ymeri

Wikileaks: Presionet e Thaçit për ta futur PDK-në në qeveri

 • laja
 • laja
2 70

laja

Ukë Rugova me Gecajt dhe fraksioni i LDD-së i bashkohen LDK-së”!

 • laja
 • laja
0 35

Kuvendi sot mbledhje solemne kushtuar Betejës së Koshares

 • laja
 • Ximi_ch
1 34

Ximi_ch

Kosovarja pëson në aksident, policia zvicerane heshtë

1 99

Ximi_ch

Një vajzë gjendet e vdekur në lumin Llap

0 38

Angli : Babai dhe Nena vrasin 6 nga 17 femijet e tyre .Denohen !

0 34

Pakistanezja e re, së cilës vëllai ia gjymtoi fytyrën me sëpatë (Foto)

0 39

Dogana Dhe Policia E Kosovës Kryejn Disa Bastisje Ne Prizren

0 37

Serbët plagosin rëndë një shqiptar në Merdar

0 49

Qytetarë nga Kosova fshehin delet në bagazhin e makinës

1 65

Ximi_ch

 • Statistik

  521 Themen - 1.013 Beiträge (0,31 Beiträge pro Tag)