Lajme nga Vendi & Rajoni

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Kërcënojnë Majlinda Kelmendi dhe Nora Gjakova

1 57

ReD-BLaCK

Grabovci, i shokuar nga akuzat për implikim në vrasjen e Smajl Hajdarajt

0 55

Thaçi: Pengesat për liberalizimin e vizave janë në Bruksel

0 36

Kush është përgjegjës për krimet e SHIK-ut

6 137

Kosovari

Për kosovarët viza e Schengenit nuk vlen në Kroaci

1 79

arsrvr

Isa Mustafa hap faqe në Facebook

4 ±0 81

Ximi_ch

Polici i vetëvrarë hetohej për vrasjen e Xhemajl Mustafës?!

0 61

Presidentja Jahjaga një kafe me futbollistin Xherdan Shaqiri

0 56

Vriten dy shtetas të Kosovës në Gjermani

0 126

Serbët publikojnë foto të Ramushit pas rrahjes me rusët

1 128

ReD-BLaCK

Xhandarmëria serbe futet në territorin e Kosovës

0 67

Hashim Thaçi kur ka qen ne CH cka ka punu ne viti 90

4 165

trimi5

Rrënohet përmendorja e LNÇ-së në Viti

1 67

trimi5

Rrënohen 27 përmendore të varrezave serbe në Kllokot

3 85

ReD-BLaCK

Kamishi e Lushtaku marrin pensione invalidore

7 102

ReD-BLaCK

Hakmarrje për Preshevën, KWG sulmon një bankë ruse

5 973

llakillaki

Xhandarmeria serbe heq pllakën përkujtimore nga qendra e Preshevës

17 2.696

leonard22

Plisat: Qeveri shko në veri, kallzo forcën me Serbi

0 41

Kur je me ymer me Nafak nuk shkrep Plumbi, Sot ne Bullgari ndodhi nje ngjarje shume interesante

2 104

Bσѕѕι™

Vizitohet Tentim-Atentatori i Vetëshpallur i Ibrahim Rugovës

0 57
  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    521 Themen - 1.013 Beiträge (0,3 Beiträge pro Tag)