Lajme nga Vendi & Rajoni

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Nazim Bllaca - Ish agjent i SHIK-ut Flet 30 Minuta

48 +1 6.293

Mitrovica Veriore

Angepinnt Lajmet ne KTV me 30.11.2009 ora 19:00 deshmi te reja njera pas tjetres edhe me Audio Kaset nga Nazim Bllaca dhe Faredin Shala

3 −1 874

Qafiri

Angepinnt SHIK-u është “gjallë”, fiton 200 milionë dollarë në vit

0 371

Angepinnt Biseda ne mes te Hysni Rama dhe ( I Ati i Nazimit Idriz Bllaca ) dhe Nazim Bllaca ( Audio Inqizim )

0 237

Angepinnt Biseda ne mes te Nazim Bllaces dhe Shpresim Ukes ( Audio Inqizim )

  • Rambo6
  • oslo1
6 +1 520

oslo1

Gjermani, shqiptari nga Kosova merr peng avionin, plagos me brisk stjuardesat

4 910

kosovari!

Blerim Demiri nga Ferizaj, i pari shqiptar që kryen sulm vetëvrasës

0 113

Ja si filloi konflikti me Kelmendët

1 235

kosovari!

Policia: Dy të vrarë dhe gjashtë të plagosur në Pejë

0 101

Gani Geci:si Tentoi Të Më Shantazhojë Milaim Zeka Përmes Emisionit “Pa Rrotla?”

0 91

Plaku 74 vjeçar me sëpatë i thyen dritaret e komunës

0 100

Perëndimi, Rusisë: Njihe Kosovën, pranojmë referendumin në Krime

0 101

Gjermani: Dy shqiptarë e vrasin babanë e tyre dhe e fusin në valixhe!

1 189

kosovari!

Fatmir Limaj e nis partinë e re me bashkëshorten e re

0 99

Rilindja Demokratike, partia e re e Fatmir Limajt

0 105

UDB-shët e Kosovës, me emër dhe mbiemër

5 211

bucci

Qeveria dhe Kuvendi i Kosovës përplot me bashkëpunëtorë të UDB-së

0 108

Shtetasi i Kosovës therr gruan e tij zvicerane dhe arratiset

0 94

Gani Geci i tregon Thaçit se fotografia e Rugovës ishte në odën e Adem Jasharit

1 169

*ABC

Danimarkë, 19-vjeçari shqiptar arratiset në mënyrë spektakolare nga salla e gjyqit

0 106
  • Benutzer online 23

    23 Besucher

  • Statistik

    521 Themen - 1.013 Beiträge (0,34 Beiträge pro Tag)