Lajme nga Vendi & Rajoni

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Nazim Bllaca - Ish agjent i SHIK-ut Flet 30 Minuta

48 +1 14.336

Mitrovica Veriore

Angepinnt Lajmet ne KTV me 30.11.2009 ora 19:00 deshmi te reja njera pas tjetres edhe me Audio Kaset nga Nazim Bllaca dhe Faredin Shala

3 −1 2.864

Qafiri

Angepinnt SHIK-u është “gjallë”, fiton 200 milionë dollarë në vit

0 2.359

Angepinnt Biseda ne mes te Hysni Rama dhe ( I Ati i Nazimit Idriz Bllaca ) dhe Nazim Bllaca ( Audio Inqizim )

0 1.883

Angepinnt Biseda ne mes te Nazim Bllaces dhe Shpresim Ukes ( Audio Inqizim )

  • Rambo6
  • oslo1
6 +1 2.765

oslo1

Gjermani, shqiptari nga Kosova merr peng avionin, plagos me brisk stjuardesat

4 119.867

kosovari!

Blerim Demiri nga Ferizaj, i pari shqiptar që kryen sulm vetëvrasës

0 1.401

Ja si filloi konflikti me Kelmendët

1 3.204

kosovari!

Policia: Dy të vrarë dhe gjashtë të plagosur në Pejë

0 1.091

Gani Geci:si Tentoi Të Më Shantazhojë Milaim Zeka Përmes Emisionit “Pa Rrotla?”

0 1.057

Plaku 74 vjeçar me sëpatë i thyen dritaret e komunës

0 1.066

Perëndimi, Rusisë: Njihe Kosovën, pranojmë referendumin në Krime

0 1.119

Gjermani: Dy shqiptarë e vrasin babanë e tyre dhe e fusin në valixhe!

1 2.580

kosovari!

Fatmir Limaj e nis partinë e re me bashkëshorten e re

0 1.674

Rilindja Demokratike, partia e re e Fatmir Limajt

0 1.086

UDB-shët e Kosovës, me emër dhe mbiemër

5 3.301

bucci

Qeveria dhe Kuvendi i Kosovës përplot me bashkëpunëtorë të UDB-së

0 1.080

Shtetasi i Kosovës therr gruan e tij zvicerane dhe arratiset

0 1.086

Gani Geci i tregon Thaçit se fotografia e Rugovës ishte në odën e Adem Jasharit

1 1.998

*ABC

Danimarkë, 19-vjeçari shqiptar arratiset në mënyrë spektakolare nga salla e gjyqit

0 1.065
  • Benutzer online 12

    12 Besucher

  • Statistik

    521 Themen - 1.013 Beiträge (0,24 Beiträge pro Tag)