Lajme nga Vendi & Rajoni

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Nazim Bllaca - Ish agjent i SHIK-ut Flet 30 Minuta

48 +1 10.633

Mitrovica Veriore

Angepinnt Lajmet ne KTV me 30.11.2009 ora 19:00 deshmi te reja njera pas tjetres edhe me Audio Kaset nga Nazim Bllaca dhe Faredin Shala

3 −1 2.369

Qafiri

Angepinnt SHIK-u është “gjallë”, fiton 200 milionë dollarë në vit

0 1.370

Angepinnt Biseda ne mes te Hysni Rama dhe ( I Ati i Nazimit Idriz Bllaca ) dhe Nazim Bllaca ( Audio Inqizim )

0 992

Angepinnt Biseda ne mes te Nazim Bllaces dhe Shpresim Ukes ( Audio Inqizim )

  • Rambo6
  • oslo1
6 +1 2.086

oslo1

Gjermani, shqiptari nga Kosova merr peng avionin, plagos me brisk stjuardesat

4 7.817

kosovari!

Blerim Demiri nga Ferizaj, i pari shqiptar që kryen sulm vetëvrasës

0 854

Ja si filloi konflikti me Kelmendët

1 1.782

kosovari!

Policia: Dy të vrarë dhe gjashtë të plagosur në Pejë

0 848

Gani Geci:si Tentoi Të Më Shantazhojë Milaim Zeka Përmes Emisionit “Pa Rrotla?”

0 838

Plaku 74 vjeçar me sëpatë i thyen dritaret e komunës

0 833

Perëndimi, Rusisë: Njihe Kosovën, pranojmë referendumin në Krime

0 856

Gjermani: Dy shqiptarë e vrasin babanë e tyre dhe e fusin në valixhe!

1 1.589

kosovari!

Fatmir Limaj e nis partinë e re me bashkëshorten e re

0 857

Rilindja Demokratike, partia e re e Fatmir Limajt

0 847

UDB-shët e Kosovës, me emër dhe mbiemër

5 1.831

bucci

Qeveria dhe Kuvendi i Kosovës përplot me bashkëpunëtorë të UDB-së

0 846

Shtetasi i Kosovës therr gruan e tij zvicerane dhe arratiset

0 845

Gani Geci i tregon Thaçit se fotografia e Rugovës ishte në odën e Adem Jasharit

1 1.585

*ABC

Danimarkë, 19-vjeçari shqiptar arratiset në mënyrë spektakolare nga salla e gjyqit

0 840
  • Statistik

    521 Themen - 1.013 Beiträge (0,27 Beiträge pro Tag)