Lajme nga Vendi & Rajoni

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Nazim Bllaca - Ish agjent i SHIK-ut Flet 30 Minuta

48 +1 12.732

Mitrovica Veriore

Angepinnt Lajmet ne KTV me 30.11.2009 ora 19:00 deshmi te reja njera pas tjetres edhe me Audio Kaset nga Nazim Bllaca dhe Faredin Shala

3 −1 2.705

Qafiri

Angepinnt SHIK-u është “gjallë”, fiton 200 milionë dollarë në vit

0 1.773

Angepinnt Biseda ne mes te Hysni Rama dhe ( I Ati i Nazimit Idriz Bllaca ) dhe Nazim Bllaca ( Audio Inqizim )

0 1.378

Angepinnt Biseda ne mes te Nazim Bllaces dhe Shpresim Ukes ( Audio Inqizim )

  • Rambo6
  • oslo1
6 +1 2.556

oslo1

Gjermani, shqiptari nga Kosova merr peng avionin, plagos me brisk stjuardesat

4 39.129

kosovari!

Blerim Demiri nga Ferizaj, i pari shqiptar që kryen sulm vetëvrasës

0 1.126

Ja si filloi konflikti me Kelmendët

1 2.429

kosovari!

Policia: Dy të vrarë dhe gjashtë të plagosur në Pejë

0 1.022

Gani Geci:si Tentoi Të Më Shantazhojë Milaim Zeka Përmes Emisionit “Pa Rrotla?”

0 1.009

Plaku 74 vjeçar me sëpatë i thyen dritaret e komunës

0 1.017

Perëndimi, Rusisë: Njihe Kosovën, pranojmë referendumin në Krime

0 1.047

Gjermani: Dy shqiptarë e vrasin babanë e tyre dhe e fusin në valixhe!

1 2.051

kosovari!

Fatmir Limaj e nis partinë e re me bashkëshorten e re

0 1.201

Rilindja Demokratike, partia e re e Fatmir Limajt

0 1.019

UDB-shët e Kosovës, me emër dhe mbiemër

5 2.617

bucci

Qeveria dhe Kuvendi i Kosovës përplot me bashkëpunëtorë të UDB-së

0 1.026

Shtetasi i Kosovës therr gruan e tij zvicerane dhe arratiset

0 1.032

Gani Geci i tregon Thaçit se fotografia e Rugovës ishte në odën e Adem Jasharit

1 1.896

*ABC

Danimarkë, 19-vjeçari shqiptar arratiset në mënyrë spektakolare nga salla e gjyqit

0 1.010
  • Benutzer online 4

    4 Besucher

  • Statistik

    521 Themen - 1.013 Beiträge (0,25 Beiträge pro Tag)