Lajme nga Vendi & Rajoni

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Nazim Bllaca - Ish agjent i SHIK-ut Flet 30 Minuta

48 +1 7.397

Mitrovica Veriore

Angepinnt Lajmet ne KTV me 30.11.2009 ora 19:00 deshmi te reja njera pas tjetres edhe me Audio Kaset nga Nazim Bllaca dhe Faredin Shala

3 −1 1.294

Qafiri

Angepinnt SHIK-u është “gjallë”, fiton 200 milionë dollarë në vit

0 615

Angepinnt Biseda ne mes te Hysni Rama dhe ( I Ati i Nazimit Idriz Bllaca ) dhe Nazim Bllaca ( Audio Inqizim )

0 447

Angepinnt Biseda ne mes te Nazim Bllaces dhe Shpresim Ukes ( Audio Inqizim )

  • Rambo6
  • oslo1
6 +1 943

oslo1

Gjermani, shqiptari nga Kosova merr peng avionin, plagos me brisk stjuardesat

4 2.255

kosovari!

Blerim Demiri nga Ferizaj, i pari shqiptar që kryen sulm vetëvrasës

0 316

Ja si filloi konflikti me Kelmendët

1 647

kosovari!

Policia: Dy të vrarë dhe gjashtë të plagosur në Pejë

0 306

Gani Geci:si Tentoi Të Më Shantazhojë Milaim Zeka Përmes Emisionit “Pa Rrotla?”

0 298

Plaku 74 vjeçar me sëpatë i thyen dritaret e komunës

0 304

Perëndimi, Rusisë: Njihe Kosovën, pranojmë referendumin në Krime

0 309

Gjermani: Dy shqiptarë e vrasin babanë e tyre dhe e fusin në valixhe!

1 594

kosovari!

Fatmir Limaj e nis partinë e re me bashkëshorten e re

0 304

Rilindja Demokratike, partia e re e Fatmir Limajt

0 309

UDB-shët e Kosovës, me emër dhe mbiemër

5 624

bucci

Qeveria dhe Kuvendi i Kosovës përplot me bashkëpunëtorë të UDB-së

0 312

Shtetasi i Kosovës therr gruan e tij zvicerane dhe arratiset

0 298

Gani Geci i tregon Thaçit se fotografia e Rugovës ishte në odën e Adem Jasharit

1 587

*ABC

Danimarkë, 19-vjeçari shqiptar arratiset në mënyrë spektakolare nga salla e gjyqit

0 310
  • Statistik

    521 Themen - 1.013 Beiträge (0,34 Beiträge pro Tag)