Futbolli

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt FIFA Kampionati Botëror i Futbollit

3 1.582

.:Zeshkanja:.

Angepinnt Fc Barcelona vs Manchester UTD (Loja-full)

 • Moxxi
 • Moxxi
8 1.632

Moxxi

Angepinnt Historia e klubit Blaugranas - Fc Barcelona

 • Moxxi
 • Moxxi
9 ±0 1.658

Moxxi

Angepinnt Ktu i keni 500 Golla fantastike

5 1.721

gentisela@yahoo.com

Arsenali dëshiron ta sigurojë Wengerin deri në 2015

0 +1 33

Cesar: Do të shqetësohesha po të isha argjentinas

0 36

Mazzone: Scudetto, garë ndërmjet Juves dhe Interit

0 39

Messi: Argjentina-Brazil, ndeshja ime

0 33

Iniesta: Nuk duhet të jem Kaka që të luaj mirë

0 36

Xhemajli: Parma më dëshironte më shumë

0 33

Ferguson: Liga e Kampionëve më madhja

0 37

Ibrahimovic: Barcelona më e mirë se Interi

0 36

Van Basten: Kur s'ka investime, s'ka as trofe

 • Rambo6
 • Rambo6
0 38

Ambrosini te Milani deri më 2011

 • Rambo6
 • Rambo6
0 36

FIFA i shkruan FFK-së: Jemi duke shqyrtuar rastin tuaj

 • Rambo6
 • Rambo6
0 38

Ndryshime në orarin e garave për shkak të kampeve të Përfaqësueses

 • Rambo6
 • Rambo6
0 30

Bekam: Mbaj kontakte me Florentino Perezin

 • Rambo6
 • Rambo6
0 36

Hleb: Kthimi në Shtutgart, një hap prapa

 • Rambo6
 • Rambo6
0 34

Bekam: E dimë se tifozët kërkojnë hakmarrje ndaj kroatëve

 • Rambo6
 • Rambo6
0 32

Kaka: Dua ta shoh Argjentinën në Botërorin 2010

 • Rambo6
 • Rambo6
0 34
 • Statistik

  1.040 Themen - 1.879 Beiträge (0,52 Beiträge pro Tag)