Futbolli

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Eliminohet Manchester United

 • Moxxi
 • Moxxi
0 28

Sensacionale, kualifikohet Marseille!

 • Moxxi
 • Moxxi
1 37

Moxxi

Barca fiton, Milani ndalet me barazim

 • Moxxi
 • Moxxi
0 24

Grupi E: Chelsea dhe Leverkusen kalojnë më tej

 • Moxxi
 • Moxxi
0 24

Real Madrid vs Fc Barcelona

 • Moxxi
 • Moxxi
2 72

Moxxi

Wenger: Reali dhe Barca favoritë për Ligën e Kampionëve

 • Moxxi
 • Moxxi
0 22

Oktapodi zgjedh fituese Barcelonën

 • Moxxi
 • Moxxi
0 30

Champions, ndeshjet e fundit të grupit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 26

Nadal: Shpresoj që Xavi ta fitoj Topin e Artë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 27

Speciale:Hapet anketa për 11-shen më të mirë të vitit,Shaqiri kandidatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 26

Heshtet Liverpooli

 • Moxxi
 • Moxxi
0 28

Neymar: Barca ta mposhtë Realin

 • Moxxi
 • Moxxi
0 27

Messi, Xavi dhe Ronaldo, finalistët e FIFA Topi i Artë

 • Moxxi
 • Moxxi
4 63

Moxxi

Kupa FA: United përballë Cityt

 • Moxxi
 • Moxxi
0 26

Editorial: Reali dhe Barca në top-formë para El Classicos

 • Moxxi
 • Moxxi
0 28

Lideri është Juventusi

 • Moxxi
 • Moxxi
0 29

Puyol i gatshëm për ‘el Clasico’

 • Moxxi
 • Moxxi
0 23

Fiorentina e deklason Romën

 • Moxxi
 • Moxxi
0 26

Euro 2012: Holandë - Gjermani, Francë - Angli

 • Moxxi
 • Moxxi
6 1.308

Moxxi

Real, po vijmë

 • Moxxi
 • Moxxi
3 55

Moxxi

 • Statistik

  1.040 Themen - 1.879 Beiträge (0,53 Beiträge pro Tag)