Futbolli

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

City e Arsenal fitojnë bindshëm

 • Moxxi
 • Moxxi
0 24

Bayerni rimerr kreun

 • Moxxi
 • Moxxi
0 26

Reali kryeson me komoditet

 • Moxxi
 • Moxxi
0 20

Fitore minimale e United

 • Moxxi
 • Moxxi
0 24

Maradona: Pele duhet ta ndërrojë mjekun

 • Moxxi
 • Moxxi
0 31

Kur s’është Puyoli, humbet Barcelona

 • Moxxi
 • Moxxi
0 28

United eliminohet nga League Cup

2 48

Bσѕѕι™

Guti: Messi para Ronaldos

 • Moxxi
 • Moxxi
0 30

Neymar: Më duhet shumë për arritur Messin

 • Moxxi
 • Moxxi
0 29

Messi: Kruciale fitorja ndaj Milanit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 25

Barca feston në San Siro

 • Moxxi
 • Moxxi
2 51

Moxxi

Edhe Ibra i kënaqur me paraqitjen

 • Moxxi
 • Moxxi
0 30

Boateng: Barca më e mira, por ne ishim të pafat

 • Moxxi
 • Moxxi
0 26

Chelsea humb, Valencia fiton

 • Moxxi
 • Moxxi
0 28

Arsenali lider, Marseille pëson

 • Moxxi
 • Moxxi
0 29

Editorial: Barcelona dhe Reali me formë briliante para El Classicos

 • Moxxi
 • T0N!!*D*
4 60

T0N!!*D*

Neymar: Duhet të mësoj nga Messi

 • Moxxi
 • T0N!!*D*
24 205

T0N!!*D*

Kampioni mposht liderin

 • Moxxi
 • Moxxi
5 74

Moxxi

Gol?! Mos ia fut kot (VIDEO)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 30

Kluivert: Futbolli i Barcës, jo nga ky planet

 • Moxxi
 • Moxxi
2 52

Moxxi

 • Statistik

  1.040 Themen - 1.879 Beiträge (0,54 Beiträge pro Tag)