Futbolli

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Hamit Altintop edhe Aktor

0 40

Portieri “vrasës” (VIDEO)

1 58

Gσηι_ѕωє™

Është sërish ai...

 • Moxxi
 • Moxxi
4 65

Moxxi

Messi: Nuk isha në krizë

2 49

.:zєѕнкαηנα™:.

Messi deklason Mallorcan, Hat-Trik

 • Moxxi
 • Moxxi
0 30

Guardiola: Nuk do të ishim këtu pa Messin

 • Moxxi
 • Moxxi
0 33

Fitore e madhe e Arsenalit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 28

Shiko sa vlen koka e Messit

 • minimax
 • Moxxi
2 64

Moxxi

Nëntë lojtarë të Barcës për Topin e Artë

 • Moxxi
 • Moxxi
7 68

Moxxi

Arsenali triumfon në fund

 • Moxxi
 • Moxxi
0 32

2-0 për Milanin dhe Barçën

 • Moxxi
 • Moxxi
0 37

Analizë: Çelësi i suksesit të Barcelonës, rregulli i 6 sekondshit?!

 • Moxxi
 • Moxxi
1 57

Moxxi

Kundërpërgjigjet Barca

 • Moxxi
 • Moxxi
0 33

Mesi kërcen si Majkëll Xhekson (VIDEO)

 • Moxxi
 • neutrOn
2 69

neutrOn

Cuper: Barca, ekipi më i mirë që kam parë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 31

Mesi nga muaji i ardhshëm me “këpucë të zgjuar” futbolli

2 61

Moxxi

Neymar: Messi më i miri në botë

 • Moxxi
 • Moxxi
3 57

Moxxi

Villa i privilegjuar që luan me Messin

 • Moxxi
 • Moxxi
0 29

Xavi: Messi, një nga më të mirët në histori

 • Moxxi
 • Moxxi
0 25

Cana: Edhe mund ta mposhtim Francën

 • Moxxi
 • Moxxi
0 30
 • Statistik

  1.040 Themen - 1.879 Beiträge (0,51 Beiträge pro Tag)