Sporte te tjera

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Wlad mbret i botës

3 67

T0N!!*D*

Haye dhe Klitschko pak para shpërthimit

0 40

Wlad: Do t’ia mbylli gojën Hayes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 28

Wimbledon, Nadal dhe Djokovic në finale

 • Moxxi
 • Moxxi
0 27

Holyfield: Haye ka gjasa ndaj Klitshckos

 • Moxxi
 • Moxxi
0 28

Befasohet, Roger Federer

 • Moxxi
 • Moxxi
0 37

Kosova merr pjesë në “Sportet Luftarake” në Gjermani

1 54

Moxxi

Çiklisti, Mauricio Soler lëndohet rëndë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 19

NBA: Mavericks fitojnë titullin e parë

0 23

Miami pret në finalen e madhe Dallasin

3 49

T0N!!*D*

Tsonga eliminoi Nadalin

 • Moxxi
 • Moxxi
0 23

Nadal arrin të mposhtë Federerin në finale

 • Moxxi
 • Moxxi
0 28

Nadal në finalen e French Open

 • Moxxi
 • Moxxi
1 39

Moxxi

Federer ndal Djokovic

 • Moxxi
 • Moxxi
1 38

Moxxi

Sportistët më të paguar në botë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 27

George Bush i shpëton goditjes nga një top Baseball (VIDEO)

 • Moxxi
 • Moxxi
0 32

Dallasi udhëheq 2-1 kundër Oklahomës

 • Moxxi
 • Moxxi
0 22

Rekord botëror në hedhjen e çekiçit

 • Moxxi
 • Moxxi
0 26

Wladimir: Do t’i jap mësim Hayes

2 60

мя_νєgα$

Finlanda kampion botëror në hokej

 • Moxxi
 • Moxxi
1 50

Moxxi

 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  172 Themen - 349 Beiträge (0,1 Beiträge pro Tag)