Arti & Kultura

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Kultura: Dikushi i fliste askushit në dhe të huaj.

0 45

Arkeologjia-Në fushën e antikitetit-shqiptare

0 48

Besimet fetare--shqiptare

0 +1 59

Gjuha Shqipe-Gjuha shqipe bën pjesë në familjen e gjuhëve indoevropiane.

0 56

Artet e Bukura të Shqipërisë-Gjurmët më të hershme

0 49

ZEQIRJA REXHEPI nder 3 Piktoret me te mire te vitit 2008 ne Canada

0 59

Tre piktorë kosovarë ekspozojnë në Suedi

0 45

Pikturat e Hitler-it sjellin 42 000 euro

0 48

Portreti i “Mona Lizës” tani edhe dixhital

0 42

Keqkuptimet e besës

0 46

Destan Gashi

0 43

Artizanati!

0 50

Paragjykimet popullore për njerëzit

0 44

Zbulohet një objekt arkeologjik në rrugën e Butrintit

0 31

Në ankand 12 pikturat e Hitlerit

0 31

Vdes John Forsythe, ylli i serialit “Dinasty”

0 31

“Pallati i Ëndrrave”, i Kadaresë, tani edhe film!

0 32

Veglat muzikore tradicionale

0 32

Mbi veglat folklorike shqiptare

0 37

“Adem Demaçi – biografi”, libër përtej rrëfimit jetësor

0 51
  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    48 Themen - 111 Beiträge (0,03 Beiträge pro Tag)