Arti & Kultura

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbulohet një objekt arkeologjik në rrugën e Butrintit

0 31

Në ankand 12 pikturat e Hitlerit

0 31

Vdes John Forsythe, ylli i serialit “Dinasty”

0 31

“Pallati i Ëndrrave”, i Kadaresë, tani edhe film!

0 32

Veglat muzikore tradicionale

0 32

Mbi veglat folklorike shqiptare

0 37

Dhjetë atraksionet e Kosovës

0 41

Portreti i “Mona Lizës” tani edhe dixhital

0 42

Destan Gashi

0 43

Paragjykimet popullore për njerëzit

0 44

Kultura: Dikushi i fliste askushit në dhe të huaj.

0 45

Tre piktorë kosovarë ekspozojnë në Suedi

0 45

Keqkuptimet e besës

0 46

Arkeologjia-Në fushën e antikitetit-shqiptare

0 48

Artet e Bukura të Shqipërisë-Gjurmët më të hershme

0 48

Pikturat e Hitler-it sjellin 42 000 euro

0 48

Artizanati!

0 50

“Adem Demaçi – biografi”, libër përtej rrëfimit jetësor

0 51

Pse ndodhet në Beograd procesverbali i Kongresit të Elbasanit

1 54

SCORPION_CH

Gjuha Shqipe-Gjuha shqipe bën pjesë në familjen e gjuhëve indoevropiane.

0 56
  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    48 Themen - 111 Beiträge (0,03 Beiträge pro Tag)