Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 1.051

Bukë shtëpie

1 666

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 348

Përpeq

0 ±0 354

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 368

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 355

Mish qengji i pjekur

7 786

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 969

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 587

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 339

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 372

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 606

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 360

Foto Tortesh

87 2.751

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 663

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 346

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 362

Gullash me mish viçi

1 789

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 376

Petulla (Berlina)

0 +1 476
 • Benutzer online 12

  12 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,15 Beiträge pro Tag)