Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 1.073

Bukë shtëpie

1 680

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 355

Përpeq

0 ±0 361

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 375

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 362

Mish qengji i pjekur

7 800

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 983

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 596

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 346

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 380

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 620

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 367

Foto Tortesh

87 2.800

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 677

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 353

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 369

Gullash me mish viçi

1 803

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 383

Petulla (Berlina)

0 +1 483
 • Benutzer online 15

  15 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,15 Beiträge pro Tag)