Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 3.508

Bukë shtëpie

1 1.947

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 1.057

Përpeq

0 ±0 1.084

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.055

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.101

Mish qengji i pjekur

7 2.404

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 2.974

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.541

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.011

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.083

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 2.275

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 1.050

Foto Tortesh

87 10.848

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 2.018

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.023

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.043

Gullash me mish viçi

1 2.081

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 1.078

Petulla (Berlina)

0 +1 1.198
 • Benutzer online 4

  4 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,11 Beiträge pro Tag)