Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 3.181

Bukë shtëpie

1 1.782

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 958

Përpeq

0 ±0 990

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 954

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 996

Mish qengji i pjekur

7 2.110

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 2.573

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.412

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 911

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 986

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.712

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 958

Foto Tortesh

87 8.797

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.819

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 934

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 961

Gullash me mish viçi

1 1.920

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 985

Petulla (Berlina)

0 +1 1.095
 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,12 Beiträge pro Tag)