Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 2.914

Bukë shtëpie

1 1.598

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 842

Përpeq

0 ±0 850

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 850

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 855

Mish qengji i pjekur

7 1.815

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 2.179

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.265

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 824

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 866

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.532

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 835

Foto Tortesh

87 7.127

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.606

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 824

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 841

Gullash me mish viçi

1 1.738

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 861

Petulla (Berlina)

0 +1 955
 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,12 Beiträge pro Tag)