Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Fli Kosove ----BY PASHA_SWE

0 116

Byrek me domate dhe salmon ---BY PASHA_SWE

0 73

Antipasta:Sallate me mishe pule

0 55

Buke te thekur me domate (bruschette al pomodoro)

0 63

Pastiço pikante me patate të furrës

0 51

Patëllxhanë të mbushur

0 65

GATIM ME MISHË-Mish rolè

0 60

Filet Trote ne “munjaia” (trotta alla mugnaia)

0 51

Qofte të fërguara---by pasha_swe

0 91

Gjyveç me patate---by pasha_swe

0 75

Manti Kosove---BY PASHA_SWE

0 83

DISA LLOJE TE USHQIMIT SHQIPETAR---BY PASHA_SWE

0 117

1.Tavë me patëllxhanë dhe kungulleshka-2.Patate me arra-3.Pulë me kërpudha-4.Xhem nga domatet jeshile--BY PASHA_SWE

0 47

GATIMI I BALLAKUMEVE---Dita e Verës, 14 Marsi, një zakon arbëresh--BY PASHA_SWE

0 77

SALLATA ME PATËLLGJANË(DOMATE)--BY PASHA_SWE

0 70

Sallatë me peshk ---BY PASHA_SWE

0 42

Peshk i fërguar në mikrovalë ---PASHA_SWE

0 52

Pulë e mbushur me oriz, me mish qengji dhe kanellë --PASHA_SWE

0 57

Tave me peshk

0 77

Sallate Patate

0 65
  • Statistik

    285 Themen - 498 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)