Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Mish pule e makarona në tigan

1 154

Falke

Mish i bardhë me kërpudha dhe kaçkavall

0 129

Ëmbëlsirë me portokall

0 88

Makarona te furrës me spinaq dhe proshutë

0 105

Tortëza prej çokollate me dardhë

0 58

Picë me spinaq e peshk

0 100

Ëmbëlsirë me rrush të tharë

0 75

Supë kërpudhash

0 63

Petulla nga patatet

0 100

Spageta me Mish te Grir

0 144

Biskota me krembanane

0 80

Rrosnica

0 95

Biftek me gështenja

0 88

Pastë me qershi

1 85

Kamo

Pasta me sallatë

0 62

Turshi e perzier

1 322

Remi.S

Domate të mbushura me shpageta

3 137

Remi.S

Çorbë me spinaq

3 145

Remi.S

Tortë shtresore

4 163

Remi.S

Pite me jogurt

4 +1 211

Remi.S

  • Statistik

    285 Themen - 498 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)