Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Mish pule e makarona në tigan

1 135

Falke

Mish i bardhë me kërpudha dhe kaçkavall

0 112

Ëmbëlsirë me portokall

0 71

Makarona te furrës me spinaq dhe proshutë

0 91

Tortëza prej çokollate me dardhë

0 45

Picë me spinaq e peshk

0 81

Ëmbëlsirë me rrush të tharë

0 60

Supë kërpudhash

0 42

Petulla nga patatet

0 87

Spageta me Mish te Grir

0 134

Biskota me krembanane

0 67

Rrosnica

0 77

Biftek me gështenja

0 63

Pastë me qershi

1 58

Kamo

Pasta me sallatë

0 49

Turshi e perzier

1 280

Remi.S

Domate të mbushura me shpageta

3 118

Remi.S

Çorbë me spinaq

3 115

Remi.S

Tortë shtresore

4 119

Remi.S

Pite me jogurt

4 +1 168

Remi.S

  • Statistik

    285 Themen - 498 Beiträge (0,14 Beiträge pro Tag)