Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Sallatë me patëllxhan dhe qepë

0 64

Filetë viçi me kërpudha

0 54

Kallamar i tiganisur me salcë jeshile dhe hudhër

0 32

Supë me brokoli dhe djathë

0 44

Musaka me patëllxhanë

0 68

Ëmbëlsirë me dardhë dhe me miell misri

0 62

Sallatë me rrepa

0 37

Pilaf me gjalpë

0 43

Pite me djathë

0 98

Supë orizi me vezë dhe me limon

0 39

Pulë e mbushur me gështenja

0 45

Byrek me lakra dhe me vezë

1 +1 184

cerkiniadem

Torte me elb dhe kumbulla

0 62

Gjyveç me patate

1 172

sharanmkk

Burek cigare

0 184

Supa prej lulelakrës dhe karrotave

0 51

Rrollad e bardhë

0 123

Koktej shampanje

0 37

Qengj i furrës me patate

0 77

Ëmbëlsirë festive

0 99
  • Statistik

    285 Themen - 498 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)