Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Omëletë me domate

0 78

Makarona me fasule dhe mish

0 64

Ëmbëlsira nga çokollata dhe bajamet

0 58

Tri lloje të djathit në pjatë

0 61

Pica Margarita

0 124

Puding Molle

0 52

Mish pule me vezë e limon

0 82

Tortë me lajthi

0 84

Torta 'zemër'

0 125

Si Behet Akulloreja

22 +1 408

.:Zeshkanja:.

Ëmbëlsirë me çokollatë të zezë dhe të bardhë

0 97

Bakllava feste

0 135

Krofne

0 167

Biskota savajar

0 71

Ballakume

0 80

Sarme me laker te fresket

0 85

Sufle me çokollatë

0 47

Mish tul me patate dhe vezë

0 96

Oriz me perime

0 67

Sallate me mishe pule

0 70
  • Statistik

    285 Themen - 498 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)