Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 2.848

Bukë shtëpie

1 1.552

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 798

Përpeq

0 ±0 810

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 816

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 817

Mish qengji i pjekur

7 1.705

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 2.014

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.215

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 791

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 826

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.484

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 805

Foto Tortesh

87 6.283

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.544

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 795

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 812

Gullash me mish viçi

1 1.674

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 830

Petulla (Berlina)

0 +1 924
 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)