Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 3.297

Bukë shtëpie

1 1.860

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 999

Përpeq

0 ±0 1.041

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.003

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.045

Mish qengji i pjekur

7 2.240

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 2.749

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.477

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 957

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.034

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.855

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 996

Foto Tortesh

87 9.629

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.917

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 979

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.005

Gullash me mish viçi

1 1.986

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 1.028

Petulla (Berlina)

0 +1 1.145
 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,11 Beiträge pro Tag)