Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 3.239

Bukë shtëpie

1 1.826

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 978

Përpeq

0 ±0 1.016

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 980

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 1.022

Mish qengji i pjekur

7 2.193

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 2.676

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.446

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 936

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.017

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.753

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 977

Foto Tortesh

87 9.295

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.873

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 957

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 986

Gullash me mish viçi

1 1.957

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 1.009

Petulla (Berlina)

0 +1 1.124
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,12 Beiträge pro Tag)