Kuzhina shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Speca turshi me vaj, uthull dhe hudhër

0 2.830

Bukë shtëpie

1 1.540

Aldin

Lakror misri me spanaq

0 791

Përpeq

0 ±0 802

Disa ide per nje Mengjes te Shijshem

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 811

Pergadit Musake me Patate

 • bfedi
 • bfedi
0 ±0 805

Mish qengji i pjekur

7 1.673

.:Zєѕнкαηנα:.

Pallaqinka De la Remi ***

12 1.961

*Syri-Embel*

Lazanjë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.192

Ëmbëlsirë me ananas

 • Moxxi
 • Moxxi
0 783

Musaka me patate

 • Moxxi
 • Moxxi
0 819

Këshilla të rëndësishme për kuzhinën tuaj

1 1.473

Ar.beni

Spinaq me Vezë

0 798

Foto Tortesh

87 6.034

.:Zєѕнкαηנα:.

Si te Zbukurojm Shalqinje VIDEO

3 1.530

Bσѕѕι™

Koko princesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 789

Tortë me çokollatë

 • Moxxi
 • Moxxi
0 805

Gullash me mish viçi

1 1.663

Anessa

Ëmbëlsirë me reçel pjeshke

0 +1 822

Petulla (Berlina)

0 +1 918
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  285 Themen - 498 Beiträge (0,14 Beiträge pro Tag)